W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Narkotyki w BMW

 Policjanci przedstawili zarzut posiadania narkotyków 24-letniemu mężczyźnie. Funkcjonariusze podczas interwencji ujawnili susz roślinny w samochodzie należącym do 22-letniego kolegi podejrzanego. Mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków.

Patrolując ulicę Rzeczną w Mielcu policjanci podjęli interwencję wobec dwóch młodych mężczyzn siedzących w pojeździe marki BMW. Podczas legitymowania mężczyźni zachowywali się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. W samochodzie policjanci ujawnili susz roślinny. Tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczona substancja to marihuana.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Obaj są mieszkańcami Mielca. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu posiadania narkotyku 24-letniemu mężczyźnie. 22-latka przesłuchano w charakterze świadka. Mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków.

Policjanci prowadza dalsze czynności w tej sprawie. Za posiadanie środków odurzających, mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

KPP Urszula Chmura

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa