W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Narodowe Święto Niepodległości inne niż zwykle

W związku z obowiązującą na terenie kraju czerwoną strefą, 11 listopada tegoroczne obchody znacząco różnić się będą od tych z lat ubiegłych.

To, co pozostaje niezmienne to Msza Święta w intencji Ojczyzny, która odprawiona zostanie o godzinie 9.30 w Bazylice Mniejszej św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Mielcu. Ze względu na ograniczenia, do wnętrza świątyni mogą wejść trzydzieści trzy osoby.

Tuż po mszy nastąpi złożenie kwiatów przed Pomnikiem Wolności. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców, tym razem bez pochodu i uroczystości towarzyszących, do których wszyscy mielczanie byli przyzwyczajeni.  Podczas śpiewania Hymnu Polski możemy jednak liczyć na wsparcie przedstawicieli Mieleckiej Orkiestry Dętej.

W ramach akcji “Niepodległa do Hymnu”, także w  wykonaniu Mieleckiej Orkiestry Dętej, Mazurek Dąbrowskiego wybrzmi z okien Samorządowego Centrum Kultury punktualnie o godzinie 12.00.

Natomiast o godzinie 18.00 odbędzie się Koncert Niepodległościowy Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej, który będzie można obejrzeć online na Facebooku SCK.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Wiadomości Mielec

Szkoły w województwie podkarpackim z najzdolniejszymi uczniami

Wiadomości Mielec

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa