W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w przedszkolu [FOTO]

Już od najmłodszych lat należy rozwijać zainteresowania czytelnicze dzieci, dlatego też przedszkole nr 12 im. Marii Konopnickiej uczestniczy w programie MEiN „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”, którego celem jest rozwijanie tych zainteresowań poprzez zakup książek i promocję czytelnictwa.

Placówka podjęła szereg działań mających na celu zachęcenie dzieci do czytania, sięgania po książkę.

14 listopada odbyło się spotkanie autorskie przedszkolaków z panią Ewą Stadtmüller – autorką wierszy i bajek z Krakowa. Dzieci wysłuchały recytacji wierszy napisanych przez autorkę i otrzymały bajki z dedykacją pani Stadtmüller.

29 listopada przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście, pani Jadwiga Klaus i pan Józef Witek- mieleccy działacze kultury, uświetniając przedszkolne spotkanie pod hasłem „Razem z książką wchodzę w świat”. Zaproszeni goście czytali przedszkolakom bajki i wiesze, zachęcając do częstego sięgania po książkę będącą nie tylko źródłem wiedzy, ale i przyjemności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Za jazdę rowerem z 0,5 promila alkoholu, mandat to 2500 złotych!

Wiadomości Mielec

SP 3 czwartą szkołą Podkarpacia [FOTO]

Wiadomości Mielec

W szpitalu profilaktyczne badania na raka płuc [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa