Nasze siatkarki odnotowują kolejne zwycięstwo. Asotra Płomień Sosnowiec – SPS Stal Mielec 0:3 [FOTO]

Wczoraj w Sosnowieckiej hali sportowej nasze siatkarki kolejny raz odniosły zwycięstwo, umacniając pozycję wicelidera w I Lidze Siatkówki Kobiet. Przeciwnikiem Stali był beniaminek ligi Płomień Sosnowiec.

Podopieczne trenera Adama Grabowskiego pokonały 3:0, rywalki ze Śląska. Była to druga z rzędu porażka Płomienia. Pierwsze dwa sety przebiegały podobnie najpierw gospodynie dochodziły początkowo do 4 punktowej przewagi, następnie trener Stali prosił o czas i do końca setu mielczanki w końcówce doprowadzały do przewagi dwupunktowej wygrywając dwa sety pod rząd. Ciężar gry na siebie brała Katarzyna Bryda, która punktowała w ataku i polu zagrywki.

Trzeci set był dla gospodyń grą o przedłużenie rywalizacji w tym meczu, jednak nasze zawodniczki pokazały klasę i z dużą przewagą zakończyły set.

MVP: Aleksandra Stachowicz

Asotra Płomień Sosnowiec – SPS Stal Mielec 0:3
(25:27, 24:26,14:25)