W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Nauczyciel z Elektryka na szkoleniu w Jednostce Wojskowej Komandosów

W dniu 21.05.2016r w Jednostce Wojskowej Komandosów ,,Cisi i skuteczni” w Lublińcu odbyło się drugie szkolenie dla nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów, w ramach  kontynuacji programu szkolenia w procesie przygotowania potencjalnych kandydatów do służby w Jednostce.

Ma to związek z powstaniem w JWK w Lublińcu, Ośrodka Szkolenia dla 30 najlepszych kandydatów na komandosów. Wśród 11 uczestników z całej Polski (po raz drugi) był Roman Gruszecki, nauczyciel i wychowawca klasy technikum elektronicznego o profilu wojskowym w Zespole Szkół im. J. Groszkowskiego w Mielcu.

Osobami prowadzącymi byli instruktorzy JWK w Lublińcu oraz pracownicy AWF w Katowicach. Tematyka szkolenia obejmowała przebieg kwalifikacji do Ośrodka Szkolenia, zapoznanie z przebiegiem egzaminu sprawności fizycznej oraz metody kształtowania sprawności fizycznej ucznia w szkole średniej jako proces przygotowania kandydata do służby w JWK.

 

Scan_Roman2

 

SEB_78500017

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa