W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

„(nie) Męskie czytanie… spotkania z pisarzami” w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z pisarzem Wojciechem Chmielarzem.

Spotkanie jest drugim wydarzeniem literackim z cyklu „(nie) Męskie czytanie… spotkania z pisarzami” projektu zaproponowanego i przegłosowanego przez mielczan w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego. Znany autor spotka się z czytelnikami 5 czerwca o godz. 18 w siedzibie MBP przy ul. Kusocińskiego.

Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem

Wojciech Chmielarz jest pisarzem i scenarzystą, autorem znanego cyklu kryminalnego o komisarzu Jakubie Mortce, trylogii gliwickiej, thrillerów psychologicznych czy powieści sensacyjnej. Pisarz jest laureatem wielu nagród (Nagrody Wielkiego Kalibru, plebiscytu portalu Lubimyczytac.pl, Nagrody Złoty Pocisk i Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa). Jego książki charakteryzują się bardzo realistycznymi opisami i doskonale zbudowanymi postaciami, są „lekkie”, ale świetnie skonstruowane i bardzo poczytne. W mieleckiej MBP książki Chmielarza nie zalegają latami półek.

Aby zapewnić sobie udział w spotkaniu należy odebrać bezpłatne wejściówki w Wypożyczalni dla Dorosłych MBP (wejściówki do odebrania od wtorku, 21 maja).

Zapraszamy na spotkanie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa