W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Nie pamiętała, jak się nazywa i gdzie mieszka

Dzielnicowa, podczas pełnienia służby na terenie Mielca, pomogła starszej kobiecie wrócić bezpiecznie do domu. Kobieta była zagubiona i nie pamiętała, jak się nazywa oraz gdzie mieszka. Dzięki wrażliwości zgłaszającego oraz dociekliwości policjantki, kobieta trafiła pod opiekę rodziny.

W  niedzielę po południu, mieszkaniec Mielca zgłosił, że na ulicy Biernackiego znajduje się starsza kobieta, która nie wie, jak się nazywa oraz gdzie mieszka. Na miejscu policjanci zastali kobietę, która była zmarznięta i całkowicie zagubiona, nie wiedziała, gdzie się znajduje oraz jak się nazywa. Zgłaszający oraz osoby mu towarzyszące, nie znały starszej kobiety oraz nie wiedziały, gdzie może mieszkać.

Policjantka wzięła kobietę do radiowozu, aby się zagrzała i próbowała nawiązać z nią rozmowę. Kobieta nie była w stanie sobie nic przypomnieć. Dzielnicowa nie dawała jednak za wygraną, zauważyła, że kobieta ma pod rękawem smartwatcha. Urządzenie było wyłączone, nie miało włożonej karty sim i miało rozładowaną baterię. Policjantce mimo to udało się uruchomić urządzenie i za jego pomocą uzyskać numer telefonu, pod który zadzwoniła. Tym sposobem skontaktowała się z mężem kobiety, który był przekonany, że żona jest w domu.  

Dzielnicowa ustaliła, gdzie mieszka małżeństwo i zadbała o to, aby kobieta wróciła bezpiecznie do domu. Na uznanie zasługuje zachowanie i czujność zgłaszającego, który nie był obojętny na los starszej kobiety.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa