W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Nie tylko chłopcy w piłkę kopią

Bardzo dobrze spisały się drużyny piłki nożnej dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim, które w ostatnich tygodniach wzięły udział w zawodach na poziomie gminnym i ponadgminnym.

Obie drużyny bez porażki przeszły eliminacje gminne. Dziewczęta wygrały półfinał powiatowy i awansowały do finału powiatowego, pokonując rywalki z Woli Wadowskiej, Chorzelowa i Przecławia.

Najlepszą zawodniczką eliminacji gminnych i półfinału powiatowego została Aleksandra Pleban, która w tych drugich zawodach ustrzeliła trzy hat-tricki w trzech meczach.

Również drużyna chłopców awansowała do finału powiatowego. Radomyślanie ograli zespoły z Przecławia i Wadowic Dolnych oraz zremisowali z Trześnia. – Teraz czekamy do wiosny licząc na dobre występy w finale – mówi Maria Dubiel, nauczycielka wychowania fizycznego.

Skład drużyny dziewcząt:

Milena Kieraś, Milena Subernat, Martyna Ziobroń, Aleksadndra Pleban, Maja Kilian, Wiktoria Kopacz, Gabriela Mrozowska, Anita Szocik i Oliwia Czapiga.

Skład drużyny chłopców:

Mikołaj Juras, Wiktor Kilian, Jakub Golba, Wiktor Pleban, Wiktor Machnik, Maksymilian Guła, Igor Szocik, Mateusz Machnik i Igor Sito.

Wyniki półfinału powiatowego:

Dziewczęta:

SP Radomyśl Wielki – SP Wola Wadowska 5:1

SP Radomyśl Wielki – SP Chorzelów 4:1

SP Radomyśl Wielki – SP Przecław 3:1

Chłopcy:

SP Radomyśl Wielki – SP Przecław 3:1

SP Radomyśl Wielki – SP Trześń 1:1

SP Radomyśl Wielki – SP Wadowice Dolne 4:0

 

unnamed-1

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa