W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Niedługo odbędzie się 30 Finał WOŚP

Mielec też przygotowuje swoją orkiestrę. W dniu finału kwestować będzie na terenie miasta oraz powiatu 140 wolontariuszy a w Mielcu będziemy grać dwa dni tj. w sobotę w Galerii Navigator oraz w niedzielę w Samorządowym Centrum Kultury.

W trakcie koncertów usłyszeć będzie można małych i dużych wykonawców oraz posłuchać różnej muzyki w wykonaniu zespołów, orkiestr, kapeli oraz innych grup muzycznych. W przerwach między koncertami odbywać się będą licytacje gadżetów WOŚP oraz innych darczyńców. Dokładny program na załączonym plakacie.

W ramach finału swoje przedsięwzięcia organizują  także: 

Kawałek Podłogi-Szkoła Tańca -AKTYWNIE dla WOŚP w Kawałku Podłogi ,  instruktorzy fitness-Mini Maraton dance & fitness y,  Miejska Biblioteka Publiczna SCK oraz MOSiR- Bieg Policz się z cukrzycą . Więcej informacji na stronach organizatorów oraz na Fb Sztabu Mielec.

Sztab Mielec prowadzi również aukcje na rzecz 30. Finału WOŚP. Aukcje można znaleźć pod adresem 

http://aukcjewosp.mielec.pl/.

Działania sztabu można śledzić na stronie https://www.facebook.com/SztabWospMielec  ,tam też można znaleźć  informacje  związane z  przedsięwzięciami  związanymi z 30 Finałem WOŚP w Mielcu o licytacjach prowadzonych na allegro o puszkach stacjonarnych funkcjonujących na terenie Mielca i okolic oraz o sztabowej e-skarbonce. 

Na zakończenie finału tradycyjne „Światełko do nieba” – TEATR OGNIA BOHEMA Plac AK.

Zapraszamy mielczan do udziału w naszych przedsięwzięciach aby razem zagrać w ramach 30 Finału WOŚP w Mielcu.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa