W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Niedługo odbędzie się wernisaż – „Krzysztof Krawiec szyje fantazyje”

Już w najbliższą niedzielę, 8 maja 2022 r. zapraszamy na wernisaż artysty, mielczanina Krzysztofa Krawca. Otwarcie wystawy „Krzysztof Krawiec szyje fantazyje” odbędzie się w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 2, godz. 17:00.

Krzysztof Krawiec jest artystą tworzącym malarstwo, grafikę, ilustracje do książek dla dzieci oraz projekty okładek do książek i płyt. Jego prace malarskie inspirują do przemyśleń i poznania nurtu – realizmu magicznego. 

Krzysztof Krawiec urodził się w Mielcu, w 1973 roku. Ukończył PLSP im. P. Michałowskiego w Rzeszowie. Studia na ASP  Poznaniu. Dyplom w 1998 roku w Pracowni Drzeworytu u prof. Zbigniewa Lutomskiego oraz w Pracowni Typografii i Ilustracji prof. Grzegorza Marszałka. Artysta może się poszczycić wieloma wystawami indywidualnymi, m.in. w Mielcu, Rzeszowie, Sandomierzu, Przemyślu, Krakowie, Warszawie, Wałbrzychu, Poznaniu oraz w ramach XVIII Międzynarodowego Festiwalu Fantastyki na Zamku w Nidzicy. Brał udział w zagranicznych wystawach i konkursach w Meksyku, Finlandii, Litwie, Rumunii, Belgii, Chorwacji, Bułgarii, Francji, Grecji, Australii, Francji i we Włoszech.  Jest autorem kilkuset okładek i ilustracji książek, periodyków, tomików poezji i płyt CD, w tym ilustracji do książek dla dzieci. Tworzy na pograniczu surrealizmu, realizmu magicznego i fantasy.

„Krzysztof Krawiec szyje fantazyje” Malarstwo. Grafika. Ilustracja – wystawa 8 maja 2022 r., godz. 17.00

Zapraszamy na otwarcie wystawy !!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa