W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Lifestyle Propozycje weekendowe Sport

Niedługo otwarcie nowej pętli MTB Trails Mielec – Szafer Track

27 czerwca, po półtora roku prac odbędzie się oficjalne otwarcie kolejnej ścieżka typu single track „Szafer Track” wchodząca w skład kompleksu MTB Trails Mielec. Nowa, jednokierunkowa pętla wraz z drogami dojazdowymi  powiększy istniejącą już infrastrukturę o kolejne 9 kilometrów leśnych ścieżek. 

Jest to efekt prac stowarzyszenia „Chodźmy Na Rower”, którego prezesem jest Tomasz Bucki.  Jesienią 2019 roku została otwarta pierwsza, 3,5 kilometrowa pętla „Biesiadka Trails”, która cieszy się sporą popularnością miejscowych jak i przyjezdnych rowerzystów, którzy chcą aktywnie wypoczywać. Interwałowy profil trasy i szybkie połączenia z drogami leśnymi powodują, że kompleks nadaje się do wykorzystania przez każdego rowerzystę dysponującego rowerem górskim, niezależnie od jego umiejętności.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, rozpoczęcie 27.06 o godzinie 10.00.

Więcej informacji o stowarzyszeniu: https://cnr.org.pl 

Inicjatywę i dalszy rozwój ścieżek można wspierać poprzez patronite, lub dobrowolne wpłaty (link do patronite i wpłat na naszej stronie internetowej)

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa