W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Propozycje weekendowe Sport

Niedługo w Mielcu odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów w Szpadzie

Staraniem działaczy Sekcji Szermierczej PTG „SOKÓŁ 1893” udało się pozyskać zgodę Polskiego Związku Szermierczego na organizację w naszym mieście wysokiej rangi imprezy sportowej.

W dniach 28-29.01.2023 odbędą się w Mielcu Mistrzostwa Polski Juniorów w Szpadzie.

Organizowane przez Polski Związek Szermierczy, Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „SOKÓŁ 1893” oraz  Miasto Mielec, przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zawody, zostaną zorganizowane  w Hali Sportowej SP Nr.7, ul. Grunwaldzka 7.

W trakcie dwudniowej imprezy sportowej będziemy mogli podziwiać indywidualne i  drużynowe zmagania zawodników i zawodniczek z klubów szermierczych z całej Polski o tytuł Mistrza Polski Juniorów. Będzie to znakomita okazja do bliższego zapoznania się z tą „szlachetną” dyscypliną sportową i aktywnego wsparcia stającego do rywalizacji grona mieleckich szermierzy. 

Czy również w tym roku tytuł Mistrza Polski Juniorów przypadnie mielczaninowi? Liczymy na to i zapraszamy do kibicowania „naszym”.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa