Slider

W niedzielne popołudnie mieleckie bulwary nad Wisłoką stały się rozrywkowym centrum miasta. Impreza była bezpłatna, a do uczestnictwa w niej zaproszeni byli wszyscy – niezależnie od płci i wieku. Pierwszą atrakcją był festiwal baniek mydlanych, który o godzinie 16:00 zainaugurował oficjalnie początek wydarzenia.

Po raz drugi zorganizowano również w tym roku festiwal kolorów (w czerwcu V LO było organizatorem podobnego wydarzenia pt. „Kolory Zdrowia”). Jego start nieco opóźniły chwilowe kaprysy pogody, co przesunęło nieco w czasie kulminacyjny moment, który miał finalnie miejsce o godzinie 19:00.

Imprezę na bulwarach zakończył Festiwal ognia w wykonaniu artystów którzy swoimi umiejętnościami zagwarantowali ciekawe doświadczenia wizualne obecnym gościom. Po godzinie 22:00 uczestnicy imprezy, którzy mieli na to ochotę udali się na after party do mieleckiego klubu ONYX.

Całość uświetniły liczne akcje poboczne, takie jak darmowe butelki Coca-Coli, malowanie twarzy dzieciom, kule do zorbingu, dmuchana zjeżdżalnia, trzy foodtrucki i konkursy z nagrodami. Poniżej przedstawiamy relację foto i video z tego wydarzenia.

fot. Ka&Kra Fotografia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider

SliderSlider


Slider

Slider

Slider