W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje

Nielegalne hobby

Podczas przeszukania budynków gospodarczych, zajmowanych przez 39-letniego mieszkańca gminy Czermin, policjanci ujawnili dwie jednostki broni palnej oraz amunicję. Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzut posiadania broni i amunicji bez zezwolenia. Policjanci wydziału kryminalnego mieleckiej komendy ustalili, że mieszkaniec gminy Czermin posiada nielegalnie broń i amunicję.

 

Funkcjonariusze przeszukali pomieszczenia gospodarcze i mieszkalne zajmowane przez 39-letniego mężczyznę. Podczas przeszukania policjanci ujawnili dwie jednostki broni palnej oraz amunicję. Funkcjonariusze zabezpieczyli karabinek sportowy kbks oraz przerobiony na broń ostrą pistolet pneumatyczny i amunicję.

 
39-letni mieszkaniec gminy Czermin został zatrzymany. Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania broni i amunicji bez zezwolenia. Zatrzymany przyznał się do zarzutu i wyjaśnił, że broń zakupił na giełdzie, ponieważ interesuje się myślistwem. Podczas przeszukania policjanci ujawnili również poroże zwierzyny leśnej i wiatrówkę. Prowadzone postępowanie i opinie biegłych wyjaśnią, czy posiadanie tych przedmiotów jest niezgodne z prawem.

 

179-10708

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa