W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Nieoficjalne informacje pojawiające się w sieci dotyczące piłkarzy związanych ze Stalą Mielec

Bułgar Aleksandar Kolev to piłkarz, który jest na liście transferowej Stali. Korona Kielce z trenerem Leszkiem Ojrzyńskim jest nim zainteresowana i właśnie klub poinformował o rozstaniu piłkarza ze Stalą Mielec.

Jak poinformował Śląsk Wrocław, Piasecki już wrócił do Śląska i trenuje z pierwszym zespołem. Jego kontrakt ze Śląskiem jest ważny do końca sezonu 2023/2024. a czy zostanie, to zależy głównie od losu Erika Exposito, którego przyszłość we Wrocławiu nie jest przesądzona mimo kontraktu.

Stal Mielec testuje lewego obrońcę Jakuba Wawszczyka. Obecny piłkarz Arki Gdynia kiedyś wraz z Radomiakiem wywalczył awans do 1. ligi. Rozgrywki 2021/2022 rozpoczął w Sandecji Nowy Sącz, gdzie zagrał tylko cztery spotkania. Obecnie uczestniczy w pełnym treningu Stali, zapewne pojedzie także na obóz do Turcji. Jakub Wawszczyk to lewy obrońca, który mógłby być alternatywą dla Krystiana Getingera.

Piłkarz Arki Gdynia 27-letni Arkadiusz Kasperkiewicz ma szanse, aby przenieść się do ekstraklasy. Zainteresowana nim jest: Stal, Jagiellonia i Zagłębie Lubin. Jego kontrakt jest ważny tylko do końca bieżącego sezonu.

Rafał Strączek jest w Bordeaux. Bramkarz Stali Mielec przeszedł ponoć już badania lekarskie. Dołączy do francuskiego klubu pod koniec sezonu (będzie rezerwowym).

Według francuskiego portalu 20minutes.fr, Rafał Strączek wyleciał z Polski na testy medyczne w ekipie Bordeaux.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa