środa - 12 Grudzień 2018, 20:44
Slider
Image default
Galerie Sport

Niepodległościowe Zawody Lekkoatletyczne [FOTO]

W sobotę 24 listopada w hali lekkoatletycznej odbyły się Niepodległościowe Zawody Lekkoatletyczne, które były jedną z imprez sportowych towarzyszących obchodom 100-tnej rocznicy Odzyskania Niepodległości. W zawodach udział wzięło 187 uczniów szkół powiatu mieleckiego.

Zawodnicy podzieleni na trzy kategorie wiekowe: rocznik 2004-2005, 2006-2007, 2008 i młodsi, rywalizowali w konkurencjach: 60m, 300m, 600m, skok w dal, skok wzwyż, chód 2km.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych konkurencjach, uczestnicy otrzymywali okolicznościowe medale i słodycze.

Zawody zorganizował Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec, przy udziale środków Powiatu Mieleckiego.

Na podium stawali:

60m K
2008 i młodsi
1 Dolot Milena 08 SP nr 1 Mielec 9.60
2 Gryndzia Wiktoria 08 SP nr 6 Mielec 9.85
3 Turkot Jagoda 08 SP nr 13 Mielec 9.88
2006/2007
1 Cisło Emilia 06 SP Wola Mielecka 8.88
2 Małek Julia 07 SP nr 11 Mielec 9.13
3 Nakonieczna Katarzyna 07 SP nr 11 Mielec 9.46
2004/2005
1 Smutek Magdalena 04 SP nr 9 Mielec 8.56
2 Balawajder Wiktoria 05 SP nr 9 Mielec 8.58
3 Świętek Aleksandra 04 SP nr 9 Mielec 8.94
300m K  
rocznik 2008 i młodsi
1 Ptak Martyna 08 SP nr 13 Mielec 58.37
2 Grabińska Amelia 08 SP nr 9 Mielec 58.52
3 Gryndzia Wiktoria 08 SP nr 6 Mielec 60.06
rocznik 2006/2007
1 Wal Olga 06 SP nr 6 Mielec 53.15
2 Wal Martyna 06 SP nr 6 Mielec 53.49
3 Piechota Wiktoria 06 SP Wadowice Górne 55.70
rocznik 2004/2005
1 Świętek Aleksandra 04 SP nr 9 Mielec 51.10
2 Balawajder Wiktoria 05 SP nr 9 Mielec 52.30
3 Smutek Magdalena 04 SP nr 9 Mielec 53.67
600m K
rocznik 2008 i młodsi
1 Ortyl Monika 08 SP nr 9 Mielec 2:28.62
2 Maksoń Maja 09 Niepubliczna SP Mielec 2:37.33
rocznik 2006/2007
1 Stawowy-Rajpold Martyna 06 SP nr 1 Mielec 2:14.12
2 Ryś Weronika 06 SP nr 9 Mielec 2:16.70
3 Kwiatkowska Zuzanna 06 SP nr 11 Mielec 2:19.40
rocznik 2004/2005
1 Hasek Katarzyna 04 SP nr 9 Mielec 2:05.72
2 Lelakowska Sylwia 04 SP nr 9 Mielec 2:07.80
3 Chojnacka Wiktoria 04 SP nr 9 Mielec 2:11.37
w dal K strefa
rocznik 2008 i młodsi
1 Grabińska Amelia 08 SP nr 9 Mielec 3.96
2 Dolot Milena 08 SP nr 1 Mielec 3.53
3 Chmura Maja 08 SP nr 11 Mielec 3.53
rocznik 2006/2007
1 Wal Martyna 06 SP nr 6 Mielec 4.33
2 Wal Olga 06 SP nr 6 Mielec 4.18
3 Cisło Emilia 06 SP Wola Mielecka 4.08
w dal K belka
rocznik 2004/2005
1 Nowak Kinga 04 SP nr 9 Mielec 4.28
2 Łyczak Natalia 05 SP nr 13 Mielec 3.83
3 Pantoł Maja 04 SP nr 11 Mielec 3.75
wzwyż K
rocznik 2008 i młodsi
1 Turkot Jagoda 08 SP nr 13 Mielec 1.15
2 Łącz Wiktoria 08 SP nr 9 Mielec 0.90
rocznik 2006/2007
1 Stachura Jagoda 06 SP nr 6 Mielec 1.30
2 Węgrzyn Karolina 07 SP Wola Mielecka 1.25
3 Węgrzyn Gabriela 07 SP Wola Mielecka 1.20
rocznik 2004/2005
1 Stobierska Alicja 04 SP nr 9 Mielec 1.40
2 Molek Oliwia 04 SP nr 9 Mielec 1.40
3 Orłowska Julia 04 SP nr 9 Mielec 1.35
chód 2km K
1 Toczyńska Idalia 07 LKS Stal Mielec 13:12.93
2 Turczyn Kornelia 05 LKS Stal Mielec 13:28.84
3 Magda Róża 04 SP nr 6 Mielec 13:30.90
60m M
rocznik 2008 i młodsi
1 Myśliwiec Tomasz 08 Niepubliczna SP Mielec 9.35
2 Niedbała Krystian 08 SP Trześń 9.51
3 Dziuba Kacper 08 SP nr 11 Mielec 9.75
rocznik 2006/2007
1 Ziobro Mateusz 06 SP Wola Wadowska 8.77
2 Soboń Mateusz 07 SP nr 11 Mielec 9.25
3 Karaś Maksymilian 06 SP nr 9 Mielec 9.26
rocznik 2004/2005
1 Molek Mateusz 04 SP nr 9 Mielec 7.60
2 Kozak Kacper 04 SP Malinie 7.82
3 Kamiński Daniel 05 SP nr 6 Mielec 7.94
300m M
rocznik 2006 i młodsi
1 Cisło Piotr 08 SP nr 2 Mielec 56.08
2 Parylak Kacper 09 SP nr 8 Mielec 58.17
3 Pudło Dominik 08 SP nr 11 Mielec 58.25
rocznik 2006/2007
1 Pieróg Bartłomiej 07 SP Wola Mielecka 60.89
2 Śpiewak Kacper 07 SP nr 11 Mielec 61.06
rocznik 2004/2005
1 Szyler Tymon 04 SP nr 9 Mielec 49.59
2 Jasicki Stanisław 04 SP nr 11 Mielec 56.09
3 Krawiec Wiktor 05 SP Wola Mielecka 59.22
600m M
rocznik 2008 i młodsi
1 Kilian Rafał 09 SP nr 3 Mielec 2:16.84
2 Rostocki Oskar 08 SP nr 6 Mielec 2:38.14
rocznik 2006/2007
1 Rajabi Jazdan 06 SP nr 11 Mielec 2:05.44
2 Dyjak Dominik 06 SP nr 9 Mielec 2:07.58
3 Stawowy-Rajpold Błażej 07 SP nr 1 Mielec 2:07.81
rocznik 2004/2005
1 Blicharczyk Dawid 04 SP nr 11 Mielec 1:53.37
2 Staśto Radosław 04 SP nr 11 Mielec 1:55.31
3 Jaworski Patryk 04 SP nr 13 Mielec 1:55.79
w dal M strefa
rocznik 2008 i młodsi
1 Rakoczy Igor 08 SP Malinie 4.30
2 Myśliwiec Tomasz 08 Niepubliczna SP Mielec 4.22
3 Dziuba Kacper 08 SP nr 11 Mielec 3.80
rocznik 2006/2007
1 Sztuka Igor 06 SP Piłkarskie Nadzieje 4.22
2 Ziobro Mateusz 06 SP Wola Wadowska 4.13
3 Jakubczyk Seweryn 06 SP Malinie 4.10
w dal M belka
rocznik 2004/2005
1 Molek Mateusz 04 SP nr 9 Mielec 5.67
2 Róg Jakub 04 LKS Stal Mielec 5.28
3 Kamiński Daniel 05 SP nr 6 Mielec 5.06
wzwyż M
rocznik 2008 i młodsi
1 Rakoczy Igor 08 SP Malinie 1.25
2 Kalkowski Kacper 08 SP nr 12 Mielec 0.90
rocznik 2006/2007
1 Karaś Maksymilian 06 SP nr 9 Mielec 1.25
2 Jakubczyk Seweryn 06 SP Malinie 1.20
3 Sztuka Igor 06 SP Piłkarskie Nadzieje 1.05
rocznik 2004/2005
1 Burdzel Dawid 04 SP nr 9 Mielec 1.45
2 Przygoda Kamil 05 SP Malinie 1.30
3 Lesiak Filip 04 SP nr 9 Mielec 1.25

 

Slider

Zobacz też...

1 Komentarzy

Kasia poniedziałek, 26 Listopad 2018 at 17:23

A gdzie reszta zdjęć ? :/

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja