Niepokonane mielczanki znowu tryumfują [FOTO]

Mielczanki pokonały na własnym parkiecie UKS Jedynkę Siewierz 3:0. Było to piąte zwycięstwo Szóstki, na pięć rozegranych dotychczas spotkań! Podopieczne trenera Romana Murdzy jak na faworyta przystało, dominowały na parkiecie w każdym elemencie gry.

Zaznaczyć należy, że trener UKS Szóstki w każdym secie desygnował do gry inną „6”. Każda dziewczyna z 14 osobowej ekipy pokazała , że jest pełnowartościową zawodniczką.

UKS Szóstka Mielec – UKS Jedynka Siewierz 3:0 (25:18, 25:17, 25:18)

UKS Szóstka Mielec: Szymańska, Kusik, Murdza Natalia, Mikołajewska, Mich, Cur, Murdza Wiktoria (libero) oraz Gorzkiewicz, Babś, Daniluk, Krycka, Raszek, Pykosz, Koza (libero)
Trener Roman Murdza

Przeciwnik mieleckiego zespołu miał na swoim koncie do tej pory dwa wygrane spotkania oraz trzy porażki i z 6 punktami zajmował 7 miejsce w lidze.

Kolejne pewne i planowe zwycięstwo Szóstki. – Dziewczyny znów wykonały swoje zadanie. Teraz czeka nas mały maraton, a więc dobrze, że skończyło się na trzech setach – powiedział po meczu portalowi Nowiny24 Roman Murdza, trener mielczanek.