W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

„nieROBAKI, czyli wielka granda o OWADY” – warsztaty entomologiczne po raz drugi

Ze względu na duże zainteresowanie organizowanymi podczas ferii warsztatami o owadach – ponawiamy zajęcia! Na kolejne warsztaty entomologiczne zapraszamy w sobotę, 12 marca 2022 r. w godz. 9:00-13:00. Warsztaty poprowadzi Łukasz Szatan, leśnik z Nadleśnictwa Tuszyma. 

Podczas zajęć pan leśnik zaprosi Was do świata owadów, opowie, dlaczego o owadach nie wolno mówić robaki, poznacie żerdzianka sosnówkę, pąśnika pałączastego, zmrocznika przytuliaka czy padlinówkę cesarską… Podczas zajęć obejrzycie bardzo interesujący film o owadach, dowiecie się wielu ciekawostek, obejrzycie kolekcję owadów, będziecie mogli wziąć na rękę patyczaka… tudzież innego stwora, a na koniec niespodzianka – fajna zabawa!!

Na zajęciach obowiązuje limit miejsc, dlatego zachęcamy do zapisów pod numerem telefonu 17 787 49 13 w godzinach pracy Biblioteki przy ul. Kusocińskiego 2. Na warsztaty zapraszamy wszystkich, ale preferowany wiek uczestników to 7-14 lat. Podczas zajęć planowana jest przerwa śniadaniowa – prosimy zabrać ze sobą przekąskę… Nie zapomnijmy także o zasadach reżimu sanitarnego – maseczce, dezynfekcji i odstępie.

Zapraszamy na zajęcia! Gwarantujemy cztery godziny ciekawie i przyjemnie spędzonego czasu!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa