W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Nietrzeźwy motocyklista nie zatrzymał się do kontroli

22-letni mieszkaniec gminy Mielec odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, nie zatrzymanie się do kontroli drogowej oraz jazdę bez uprawnień. Policjanci przedstawili podejrzanemu zarzuty. Mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia.

Policjanci wydziału ruchu drogowego w miejscowości Trześń podali sygnał do zatrzymania motocykliście. Kierujący jednośladem na widok policyjnego samochodu zawrócił i pojechał w przeciwnym kierunku. Policjanci podjęli pościg za mężczyzną, który próbował uniknąć kontroli drogowej.

Motocyklistę zatrzymali po przejechaniu kilkunastu kilometrów. Kierującym okazał się 22-letni mieszkaniec gminy Mielec. Od legitymowanego mężczyzny policjanci wyczuli alkohol. Urządzenie do pomiaru stanu trzeźwości wykazało u motocyklisty ponad promil alkoholu. W policyjnych bazach danych policjanci ustalili, że zatrzymany do kontroli nie posiada uprawnień do kierowania motocyklem.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 22-letniemu mężczyźnie zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli. Podejrzany odpowie także za jazdę bez uprawnień. Mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów i złożył wyjaśnienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa