W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Nietrzeźwy „Trzeźwy poranek”

Siedmiu zatrzymanych kierowców, którzy pili wcześniej alkohol, to bilans działań mieleckich policjantów podczas wczorajszego „Trzeźwego poranka”. Funkcjonariusze poddali badaniu na zawartość alkoholu w organizmie ponad 700 kierujących.

Podczas wczorajszych działań „Trzeźwy poranek” policjanci na terenie powiatu mieleckiego zatrzymali siedmiu kierujących, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu.
 

 
Kierujący motorowerem w stanie nietrzeźwości został zatrzymany w Ławnicy. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Inny kierujący pojazdem został zatrzymany na ul. Kosmonautów w Mielcu. Stężenie alkoholu w jego organizmie wynosiło blisko pół promila.
 
Policjanci ujawnili także pięciu nietrzeźwych kierujących jednośladami. Rowerzystów do kontroli drogowej funkcjonariusze zatrzymali w Wojkowie, Podolu, Chorzelowie, Podleszanach oraz na ul. Partyzantów w Mielcu.
 
Dwóch z zatrzymanych kierowców posiadało równocześnie zakaz prowadzenia pojazdów za wcześniej popełnione czyny związane z prowadzeniem pojazdu po alkoholu. Za popełnione przestępstwa i wykroczenia wszyscy odpowiedzą przed sądem. 
 
 
35-149767_g
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia nad Wisłoką w Tuszymie

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem motorowerzysty

Wiadomości Mielec

Dachowanie obywateli Ukrainy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa