W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Nieznajomość prawa nie jest okolicznością łagodzącą

Policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Przecław. Podczas przeszukania w domu mężczyzny, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli marihuanę, uprawę konopi indyjskich oraz amunicję. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Przyznał się do uprawy konopi oraz posiadania narkotyków i amunicji.
Policjanci wydziału kryminalnego mieleckiej komendy ustalili, że mieszkaniec gminy Przecław w miejscu zamieszkania może posiadać narkotyki.

Podczas przeszukania domu zajmowanego przez 31-letniego mężczyznę, policjanci ujawnili i zabezpieczyli woreczek strunowy z zawartością suszu marihuany, krzew konopi indyjskich oraz amunicję do karabinu. Mężczyzna został zatrzymany.

31-latek usłyszał zarzut uprawy konopi oraz posiadania narkotyków i amunicji. Przesłuchany przyznał się do stawianych mu zarzutów i wyjaśnił, że zarówno posiadaną marihuanę, jak i uprawę konopi miał na własny użytek. Twierdził, że amunicję znalazł i nie przypuszczał, by jej posiadanie było zabronione.

Postępowanie prowadzą mieleccy policjanci pod nadzorem prokuratury. Zabezpieczona amunicja trafi na badania, które dadzą odpowiedź na pytanie, czy stanowi ona amunicję w myśl Ustawy o broni i amunicji.

 

 

jiji

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pijany jechał skodą w Tuszymie z zakazem prowadzenia pojazdów

Wiadomości Mielec

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa