W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Historia Informacje

Niezwykły duet pokoleń

Talent, praca i niezwykły tekst stały się źródłem sukcesu ucznia mieleckiej „Trójki”. Teraz Jakub Witek powalczy na słowo w etapie wojewódzkim Podkarpackiego Konkursu ,, Literatura i dzieci” Kuba na co dzień jest uczniem czwartej klasy Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu.

Od najmłodszych lat z powodzeniem bierze udział w konkursach recytatorskich organizowanych na terenie miasta i powiatu. W ostatnim czasie pod czujnym okiem polonistki Marzeny Chudzik wziął udział w kolejnej odsłonie Podkarpackiego Konkursu ,, Literatura i dzieci ‘’. Tegoroczny konkurs upłynął pod hasłem „Niezwykłe opowieści”. Kuba zaprezentował jurorom wiersz ,,Sejmik podkarpackich dziwadeł’’. Oceniający docenili nie tylko profesjonalne wykonanie, ale i oryginalność tekstu, który został napisany właśnie na tę okazję.

Autorem wiersza jest Józef Witek, znany w mielecki regionalista i autor Encyklopedii Miasta Mielca, a prywatnie… dziadek Kuby. Jak widać jest to przepis na sukces. Miejmy nadzieję, że talent recytatorski Kuby i kunszt literacki jego dziadka zostanie doceniony w dalszym etapie konkursu. Już 12 grudnia uczeń SP3 w Mielcu będzie reprezentował szkołę w etapie wojewódzkim w Rzeszowie. Trzymamy kciuki.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Relikwie rodziny Ulmów w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa