W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Niszczyli znaki drogowe ulicy Wojsławskiej

Policjanci ukarali mandatem dwóch mieszkańców powiatu kolbuszowskiego, którzy na ulicy Wojsławskiej w Mielcu próbowali zniszczyć i przestawić znaki drogowe. Obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Czujność zgłaszającego pozwoliła w porę zareagować na dewastację i ukarać sprawców.

Policjanci dzielnicowi interweniowali wobec dwóch młodych mężczyzn, którzy według zgłoszenia mieli uszkadzać znaki, kopać kosze i demolować słupki graniczne wzdłuż drogi. Interwencja miała miejsce w miniony piątek, tuż po godz. 23 na ulicy Wojsławskiej w Mielcu. Zgłaszający widział mężczyzn z okna i w rozmowie z dyspozytorem Centrum Powiadamiania Ratunkowego przekazał informację na temat zachowania wandali.

Mężczyźni na widok policyjnego radiowozu próbowali uciekać, jednak szybko zostali zatrzymani. To 20 i 19-letni mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Dzięki informacji od zgłaszającego i szybkiej reakcji policjantów udało się zapobiec dewastacji i ukarać sprawców. Młodzi mężczyźni za popełnione zostali ukarani mandatem w wysokości 500 złotych.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa