W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Noc w Bibliotece 

Dziś odbędzie się impreza pod nazwą Noc w Bibliotece w godzinach 17:00-24:00.  Tegoroczne wydarzenie odbywać się będzie w tematyce gier planszowych i nocnych spotkań w Bibliotece przy ul. Kusocińskiego 2, w Mielcu.

Podczas Nocy w Bibliotece zapraszamy do udziału w spotkaniu z planszówkami. Wydarzenie to wpisuje się w obchodzony 10 października Dzień Gier Planszowych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przyniesienia własnych egzemplarzy planszówek lub skorzystania z gier dostępnych na miejscu, w Bibliotece, oraz oczywiście do wspólnego grania.

Wierzymy, że podczas tego wydarzenia zdołamy pokazać wiele ciekawych gier zróżnicowanych stopniem trudności, tematyki, oraz wieku docelowej grupy osób, a także ich zainteresowań. Graczom oferujemy przestrzeń, fachową wiedzę dotyczącą planszówek, doborowe towarzystwo miłośników gier i oczywiście wspaniałą atmosferę. Spotkanie poprowadzi Łukasz Skowron, miłośnik i znawca gier planszowych.

Dzieci uczestniczące w wydarzeniu zapraszamy do udziału w mini turnieju w grę „KARAK”. To turniej skierowany dla dzieci (szacowany wiek graczy to 8+) i młodzieży. Rozpoczynamy o godz. 17:00. Przewidywany czas zakończenia turnieju to godzina 20:00.

Prosimy rodziców (opiekunów) o podpisywanie zgody na udział i wykorzystanie wizerunku dziecka (druki dostępne w na miejscu). Sponsorem nagród i dyplomów dla trójki najlepszych graczy jest Wydawnictwo „ALBI Polska”.

Ponadto zapraszamy młodzież na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla młodzieży (Wypożyczalnia dla Młodzieży, 2 p., od godz. 19:00), a wszystkich odwiedzających Bibliotekę nocą zachęcamy do korzystania z wypożyczalni, które będą dostępne dla Czytelników aż do północy.

Noc w Bibliotece jest wydarzeniem organizowanym w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. Zachęcamy do skorzystania z oferty Biblioteki, gdzie będzie okazja do spędzenia czasu w towarzystwie innych miłośników gier planszowych i skorzystania z Biblioteki nocą!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa