W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Nocne dachowanie citroena w Rzemieniu [FOTO]

Nad ranem, o godzinie 4:05 doszło do groźnego wypadku w Rzemieniu. Z niewyjaśnionych przyczyn 19-letni kierowca citroena traci panowanie nad pojazdem, wjeżdża do rowu i dachuje. W wyniku zdarzenia dwie 18-latki i ich 21-letni kolega doznają poważnych obrażeń ciała.

Jak podał rzecznik prasowy KPP w Mielcu „Pojazdem podróżowały 4 osoby – kierowca i 3 pasażerów, 2 dziewczyny i 2 chłopaków. Obecnie przebywają w szpitalach w Mielcu, Rzeszowie, Tarnowie.” Z informacji jakie napłynęły do nas wynika iż najbardziej poszkodowana jest jedna z dziewczyn, która obecnie walczy o życie na mieleckim OIOMie, najwięcej szczęścia w całej sytuacji miał kierowca którego stan jest najlepszy.

Pasażerowie w wyniku wypadku doznali poważnych obrażeń i zostali przewiezieni do szpitali w Mielcu, Tarnobrzegu i Rzeszowie. Funkcjonariusze przebadali kierującego na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy. Dodatkowo od kierującego pobrano krew do badań na zawartość środków odurzających.

Na miejscu zdarzenia pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną, szkic miejsca zdarzenia oraz oględziny. Zebrany materiał dowodowy pozwoli ustalić szczegółowo przebieg zdarzenia i jego przyczyny.

Funkcjonariusze przesłuchali już 19-letniego kierowcę citroena. Młody mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. W sprawie prowadzone są dalsze czynności pod nadzorem mieleckiej prokuratury.

Fot. Facebook (Profil OSP Przecław), KPP Mielec

Jak podała na swoim profilu po akcji ratowniczej Ochotnicza Straż Pożarna w Przecławiu:

„Godzina 4.09 zostajemy zadysponowani do wypadku w miejscowości Rzemień, w którym znajdują się osoby poszkodowane. Po dotarciu na miejsce zdarzenia pracowali tam już strażacy z JRG 1 Mielec. (…) Przy użyciu narzędzi hydraulicznych zrobiono dostęp do osób poszkodowanych, znajdujących się na tylnych siedzeniach pojazdu, osoby ewakuowano i przekazano Zespołom Ratownictwa Medycznego. Osoby poszkodowane zostały przetransportowane przez ZRM do odpowiednich szpitali. Na miejsce również został skierowany patrol Policji oraz Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego w celu ustalenia przyczyny i przebiegu wypadku.”

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa