W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Nocne zmagania drużyn z całej Polski w ogólnopolskim konkursie

W nocy z 18 na 19 grudnia 2020 roku odbyły się nocne finały ogólnopolskiego drużynowego konkursu „Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim”.

Wiktoria Pleban, Wiktoria Kubat i Agnieszka Blacha rywalizowały z sześcioma drużynami z Krakowa, Rzeszowa, Torunia, Szczecina, Poznania, Lublina.

Uczniowie zmierzyli się w kategoriach Morderczy Quiz z Jackiem Kaczmarskim, Jaka to historia z Jackiem Kaczmarskim, Postać z Jackiem Kaczmarskim, Czarne Historie z Jackiem Kaczmarskim, Puzzle z Jackiem Kaczmarskim, Jaka to melodia z Jackiem Kaczmarskim.

Uczennice otrzymały tytuł finalistek. Kategoria zespołowa jest unikalną w skali kraju propozycją połączenia sprawdzianu z wiedzy ze sprawdzeniem zdolności członków drużyn do samoorganizacji, kompetencji w zakresie delegowania zadań i odpowiedzialności, rozpoznawania kompetencji własnych oraz kolegów, budowania i wykorzystywania kompetencji przywódczych, wyznaczania i przydzielania ról zespołowych, ale też refleksu, sprytu, umiejętności strategicznego i taktycznego myślenia i planowania.

W tym roku konkurs był ogromnym wyzwaniem, gdyż rozgrywki przeniesiono do Internetu. Opiekunką młodzieży była polonistka Jadwiga Stala – Dudek.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka szkoła Ambasadorem Parlamentu Europejskiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa