W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Nowa bezpłatna specjalistyczna poradnia Fundacji Auxilium [FOTO]

Dziś odbyło się uroczyste otwarcie specjalistycznej poradni utworzonej przez Fundację Auxilium.

Diecezjalna Fundacja prowadząca Poradnię Specjalistyczną i Telefon Zaufania “Arka”, oficjalnie otworzyła dziś swój oddział w Mielcu. To – jak przekonują twórcy poradni – odpowiedź na potrzeby mieszkańców i nasilające się u nich różne trudności związane ze zdrowiem psychicznym, generowane choćby trudnym czasem pandemii i obowiązującymi obostrzeniami.

Nowa poradnia fundacji została poświęcona przez J.E. Ks. Bp Andrzeja Jeża, biskupa tarnowskiego. Pod przewodnictwem J.E. odbyła się także poprzedzająca otwarcie poradni Msza św. w Parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu.

Przybyli na uroczystość goście mieli okazję wysłuchać wykładu prof.dr.hab. Stanisławy Steuden z Katedry Psychologii Klinicznej Instytutu Psychologii KUL.   

 Dzięki prowadzonej przez fundację poradni specjalistycznej dostępne będą dla mieszkańców Mielca i powiatu mieleckiego bezpłatne konsultacje prawnika, psychologa, psychoterapeuty, terapeuty uzależnień, doradcy ds. uzależnień, doradcy zawodowego, doradcy rodzinnego, duszpasterza, egzorcysty i pedagoga.

Oddział Poradni Specjalistycznej i Telefonu Zaufania „Arka” w Mielcu znajduje się przy ul. ks. Arczewskiego 7 (dawny budynek „Kana”). Specjaliści są do dyspozycji po wcześniejszej rejestracji pod numerem telefonu 14 692 02 93. Pod tym samym numerem telefonu można zapisać się także do innych oddziałów poradni – zlokalizowanych m.in. w Tarnowie, Bochni i Szczucinie.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa