W Cieniu Jupiterów Mielec
Informacje

Nowa droga w Lisiej Górze w trakcie robót

Do zakończenia zbliża się budowa drogi, która ma uruchomić tereny inwestycyjne w Lisiej Górze. W ramach prac powstało nowe rondo obok stacji paliwowej oraz ulica, która dobiega do drogi wojewódzkiej w kierunku Mielca.

Cała trasa powinna zostać odebrana i oddana do użytku w ciągu miesiąca. Od dawna czekają na to inwestorzy, którzy kupili przy niej działki, a gmina zachęca ich do inwestycji ulgami.

Budowa ronda i nowej drogi, która połączy drogę krajową z wojewódzką w kierunku Mielca i uruchomi tereny inwestycyjne, kosztowała około 6 milionów złotych, z czego większość pokryło dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

Fot. Urząd Gminy Lisia Góra (zdjęcie z czasu budowy)

POWIĄZANE POSTY

Stypendia dla najlepszych sportowców powiatu mieleckiego

cien

Najlepsi uczniowie, nauczyciele i szkoły nagrodzone. Gala „Młodzi Nieprzeciętni”

cien

Pokazy lotnicze w Mielcu wystartowały! Tłumy i widowiskowe maszyny [FOTO]

B

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa