W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Nowa linia kolejowa już działa. Policjanci apelują o ostrożność

Dzisiaj rano wznowiono połączenia pociągów na linii kolejowej Mielec – Dębica. W związku z tym apelujemy do pieszych oraz innych uczestników ruchu drogowego o szczególną ostrożność, stosowanie się do znaków oraz zwiększenie uwagi na przejazdach kolejowych.

Dzisiaj rano do Mielca z Dębicy przyjechał, pierwszy od dwunastu lat, pociąg pasażerski – szynobus.

W związku z tym apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie torów, przejazdów kolejowy oraz stosowanie się do znaków.

Przypominamy, że nieostrożny wjazd oraz wejście na przejazd kolejowo-drogowy może zakończyć się wypadkiem, nawet ze skutkiem śmiertelnym. Dlatego tak ważne jest, aby każdy kierujący przy przejeżdżaniu przez torowisko zachował szczególną ostrożność, a przy dojeżdżaniu do przejazdu kolejowego bez zapór zastosował się do znaku „STOP”.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

1 Komentarzy

Goździk271293 1 września 2021 (środa) at 15:59

Bardzo się cieszę, że wróciły pociągi pasażerskie do Mielca, bo to wstyd żeby tak duże miasto (60 tys. mieszkańców) nie miało połączenia kolejowego ze światem, a ludzie byli tylko skazani na korzystanie z usług autobusów i własne samochody w XXI wieku

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa