W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje

Nowa sala na jubileusz SP-3 [FOTO]

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego świętowała jubileusz 60-lecia istnienia. Obchody połączone zostały z oficjalnym oddaniem w użytkowanie nowej sali gimnastycznej.

-Ten piękny jubileusz to znakomita okazja do złożenia na ręce Pana Dyrektora gratulacji, wyrazów uznania i podziękowań dla grona pedagogicznego oraz wszystkich pracowników szkoły za ich zaangażowanie, wytrwałość i pasję wkładaną w kształcenie i wychowanie młodzieży. To uznanie jest szczególne, bo ostatnie lata to nieustanne pasmo wspaniałych sukcesów edukacyjnych Waszej placówki. Serdecznie gratuluję tych osiągnięć zarówno dyrekcji szkoły, jej nauczycielom, a przede wszystkim uczniom.

Możecie być dumni nie tylko ze swojej historii, ale także teraźniejszości – napisał Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta Mielca Jan Myśliwiec w liście gratulacyjnym złożonym na ręce dyrektora SP 3 Adama Jastrzębia.

Licznie przybyli na jubileuszową uroczystość goście wraz z uczniami i gronem pedagogicznym szkoły mogli podziwiać nowy tak oczekiwany przez wszystkich obiekt w którym będą teraz prowadzone zajęcia wychowania fizycznego.

Nowa sala ma wymiary 23×44 metry. Można ją w zależności od potrzeb dzielić specjalną kotarą na dwie części. Zmiany w projekcie wprowadzone w czasie budowy pozwoliły wygospodarować dodatkowe pomieszczenia socjalne i świetlicę.

Edward Tabor

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa