W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Nowa świetlica na osiedli Wojsław [FOTO]

Od kilkunastu dni na osiedlu Wojsław funkcjonuje świetlica, która powstała w nowo wybudowanym bloku socjalnym przy ulicy Inwestorów 3D w Mielcu.

W otwarciu obiektu uczestniczył Pełniący Funkcję Prezydenta Miasta Mielca Fryderyk Kapinos przekazując dzieciom i ich opiekunom symboliczne klucze.

-Głównym celem utworzenia świetlicy jest integracja społeczności lokalnej. Organizowane będą tutaj zajęcia dla dzieci i młodzieży, o charakterze profilaktycznym, sportowym, rekreacyjnym, artystycznym, kulturalnym, opiekuńczym i edukacyjnym – powiedział Fryderyk Kapinos dodając: – Życzę Wam wszystkim miłego korzystania z tego obiektu, niech ta świetlica służy Wam przez wiele lat, a jeśli będziecie o nią dbali, to z pewnością tak będzie.

Dzieci z okazji otwarcia miejsca, gdzie będą teraz mogły wspólnie spędzać czas po zajęciach szkolnych, przedstawiły przygotowany wcześniej przez siebie regulamin. Znalazły się w nim następujące punkty:

Używamy słów grzecznościowych: „proszę” , „przepraszam”, „dziękuję”.
Nie używamy brzydkich i wulgarnych słów.
Pomagamy słabszym.
Konflikty rozwiązujemy rozmową.
Wspieramy się nawzajem.
Szanujemy rzeczy i przybory szkolne.
Jesteśmy przyjaźni i serdeczni.

Edward Tabor

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa