W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Nowe boiska rekreacyjne na terenie MOSiR przy ulicy Solskiego

Malowanie linii boisk i ostatnie prace kosmetyczne zakończyły proces oddania do użytku ogólnodostępnego zespołu nowych boisk rekreacyjnych na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Solskiego (naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 6)

Po zakończeniu budowy zbiorników retencyjnych, które powstały na terenie MOSiR między ulicami Solskiego i Kusocińskiego zapadła decyzja  o nowym zagospodarowaniu tych terenów. W pierwszej kolejności zlikwidowano stare żelbetonowe ogrodzenie  terenu MOSiR- u pamiętające jeszcze lata sześćdziesiąte ubiegłego stulecia.

W sąsiedztwie podziemnych zbiorników wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej wybudowano parking z 64 miejscami parkingowymi i chodnik będący łącznikiem z pasażem wzdłuż budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej. Na uporządkowanym terenie powstały trawniki i zasadzone zostały iglaki.

Z kolei przy ulicy Solskiego oddane zostały do użytku dwa korty tenisowe (ze ścianką treningową) i boisko do koszykówki o nawierzchni asfaltowej oraz dwa boiska do plażowej siatkówki. Wokół kortów i boisk zainstalowano piłkochwyty.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa