W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Nowe komputery dla szkół

Władze samorządu powiatu mieleckiego przekazały nowy sprzęt elektroniczny szkołom ponadpodstawowym. Z nowego sprzętu skorzystają uczniowie ZST, ZSB, ZSE, I LO, II LO, PZPSW i ZS im. J. Groszkowskiego.

Powiat Mielecki pozyskał kwotę 99 524,00 zł w ramach projektu grantowego pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Z pozyskanych funduszy zostały zakupione między innymi 26 laptopów DELL VOSTRO 3590, 11 tabletów Lenovo TAB M10 QS450 oraz słuchawki i urządzenia poprawiające jakość transmisji lekcji w ramach zdalnego nauczania.

Przekazany sprzęt umożliwi uczniom i nauczycielom prowadzenie zdalnego nauczania – zwiększy zakres i możliwości przygotowywania materiałów dla uczniów oraz komunikacji z uczniami i rodzicami poprzez sieć Internet.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1.1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach”.

Wartość projektu: 99 524 zł w całości sfinansowana z Funduszy Europejskich.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa