W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Materiały promocyjne

Nowe możliwości w Galerii Navigator!

Galeria Navigator to wyjątkowy punkt na mapie Mielca. W centrum handlowym wygodnie zrobisz zakupy, ale też obejrzysz najnowszy przebój kinowy w nowoczesnym multipleksie.

Zarezerwujesz wymarzoną wycieczkę, a następnie wymienisz walutę. Naprawisz obuwie, dorobisz zgubiony klucz i oddasz ulubiony płaszcz do pralni. Lub kupisz nowy w jednym z wielu odzieżowych salonów.
Do szerokiej oferty ponad 60 sklepów, punktów handlowych oraz usługowych dołączyły właśnie znane i lubiane, polskie marki odzieżowe Tatuum oraz Monnari.

Jeśli szukasz oryginalnych połączeń i stylizacji, które cechuje naturalność, jakość i prostota, koniecznie zajrzyj do Tatuum.
Elegancję i ponadczasowe, kobiece kroje znajdziesz w kolekcjach marki Monnari.

Nowo otwarta Galeria Kwiatów i Prezentów śpieszy z pomocą przy zakupie idealnego upominku, nawet na ostatnią chwilę. A gdy już wszystko załatwisz i dopadnie Cię głód, z pomocą przychodzi strefa gastronomiczna, do której już w marcu dołączy restauracja “Szwejk”.
Od kwietnia br., zakupy będzie można będzie zrobić także w CARRY. Wygląda na to, że wszystko czego potrzebujesz znajdziesz teraz w Galerii Navigator.
Zapraszamy!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Trendy w okularach korekcyjnych dla kobiet — co nosić w 2024 roku?

Wiadomości Mielec

Gotowi?? RUSZAMY! Pokaz kaskaderski!! [FOTO, VIDEO] 

Wiadomości Mielec

Oferta pracy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa