W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Nowe odcinki Psiego Patrolu na ekranach Cinema3D

Psi Patrol powraca na weekendowe Poranki z nowymi, premierowymi odcinkami. Czworonożni ratownicy czekają na widzów w każdy weekend oraz w wybranych kinach – również w dni powszednie.

„Psi Patrol” opisuje perypetie ośmiorga bohaterskich szczeniąt – dalmatyńczyka Marshalla, buldoga Rubble’a, owczarka Chase’a, kundelka Rocky’ego, labradorki Zumy, cocker-spanielki Skye, syberyjskiego husky’ego imieniem Everest i cziłały Trackera, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryderem wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom. 

Każdy z piesków ma przypisane indywidualne cechy: Chase to pies policyjny, Marshall to pies strażacki, Skye to pies od zadań w powietrzu, Zuma świetnie czuje się w wodzie, Rocky to wielki miłośnik recyklingu, Rubble to operator urządzeń budowlanych. Każde ze szczeniąt posiada swój pojazd, ekwipunek wykorzystywany w akacjach ratowniczych i odznakę służącą do identyfikacji i komunikowania się z pozostałymi członkami drużyny.

Opisy prezentowanych premierowych odcinków:

Epizod 1 – Kosmopieski:

Kosmopieski walczą z kolejnym przeciwnikiem: Panem Pazurkiem. Aby go pokonać, będą musiały użyć całkiem nowych mocy i pojazdów!

Epizod 2:

Część 1: Pani Burmistrz próbuje pomóc Psiemu Patrolowi, ale w końcu to pieski muszą ją uratować! 

Część 2: Dziwne dźwięki wyganiają żabki ze stawu. Pieski muszą zaprowadzić je z powrotem i rozwiązać tajemnicę ducha z Żabiego Stawu.

Epizod 3:

Część 1:

Autobus burmistrza Humdingera wymaga naprawy, gdy wiezie turystów do Mglistej Osady. Psi Patrol rusza na ratunek! 

Część 2:

Podczas wesołej nocy w muzeum Alex i mini-patrol się gubią, a pani Burmistrz wsiada na tyranozaura!

O Porankach w Cinema3D:

Weekendowe Poranki w Cinema3D to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz 

skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

Poranki z Psim Patrolem odbywają się tylko w sieciach Cinema3D i Multikino.

Ceny biletów są zgodne ze standardowym cennikiem kin. 

Filmy z serii Psi Patrol można też oglądać w grupach zorganizowanych, na specjalne zamówienia przedszkoli, od poniedziałku do piątku we wszystkich kinach sieci Multikino. W celu zamówienia pokazu prosimy o kontakt ze specjalistą ds. kluczowych klientów – szczegóły na www.multikino.pl/szkoly 

„Na topie” premierowo w Cinema3D!

W piątek, 10 lipca w Cinema3D premierę będzie miał muzyczny romans „Na topie” z Dakotą Johnson i Tracee Ellis Ross w rolach głównych.

Romans muzyczny „Na topie” przeniesie widzów w samo centrum błyszczącego, gwiazdorskiego muzycznego świata. Grace Davis (Tracee Ellis Ross) to supergwiazda, której talent (i ego) osiągnęły szczyty. Maggie (Dakota Johnson) to przepracowana osobista asystentka Grace. Jest kimś w rodzaju „dziewczynki na posyłki”, nie porzuciła jednak dziecięcego marzenia o produkowaniu muzyki. Kiedy menadżer Grace (w tej roli Ice Cube) daje jej propozycję, która mogłaby zmienić kurs jej kariery, Maggie i Grace łączą szyki, planując coś, co zmieni ich życie na zawsze.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.cinema3d.pl

Bilety na premierowe i przedpremierowe seanse można nabyć w kasach kin sieci Cinema3D, a już dziś są dostępne na stronie www.cinema3d.pl

Materiał Partnera.

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości