W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Nowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Dariusz Matusiak, z dniem 16 maja br., powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu nadkom. Pawła Lesia.

Wczoraj podczas krótkiej uroczystości w sali narad mieleckiej komendy, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu podinsp. Tomasz Grazda wręczył rozkaz swojemu zastępcy oraz powierzył obowiązki na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym asp. szt. Mariuszowi Kalickiemu.

Zgodnie z rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Dariusza Matusiaka, nadkom. Paweł Leś od dnia 16 maja br. jest I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu. Nadzoruje pion kryminalny.

Nadkom. Paweł Leś wstąpił do Policji w 2007 roku, gdzie pracował w wydziale prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, a kolejno w wydziale dochodzeniowo-śledczym. W latach 2012 – 2017 nadkom. Paweł Leś służył w Zarządzie Rzeszowskim Centralnego Biura Śledczego Policji w wydziałach do zwalczania zorganizowanej przestępczości kryminalnej i narkotykowej. Następnie od września 2017 roku zajmował stanowisko specjalisty w wydziałach dochodzeniowo-śledczym oraz w wydziale do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. W 2019 r. objął stanowisko naczelnika wydziału kryminalnego KPP Mielec. Od 23 lutego br. pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu. Z wykształcenia jest matematykiem, absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu prawa dowodowego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Podczas wczorajszej zbiórki Komendant Powiatowy Policji w Mielcu podinsp. Tomasz Grazda powierzył obowiązki na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym asp. szt. Mariuszowi Kalickiemu, który dotychczas był kierownikiem Rewiru Dzielnicowych w Czerminie.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa