W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Nowy kinowy koncert André Rieu już niedługo w kinie „Galaktyka”

Powrót André Rieu i Orkiestry Johanna Straussa!
Kino „Galaktyka” w DK SCK zaprasza mieleckich widzów na kinową zabawę z Maestro Rieu i jego Orkiestrą już 18 i 2
5 sierpnia o godz. 19.

Minęło sporo czasu, odkąd André i jego Orkiestra Johanna Straussa przestali koncertować po całym świecie. „Znowu razem!” – to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach.

Habanera z Carmen, walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana to tylko niektóre hity – wybrane z międzynarodowych koncertów w São Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku – składające się na obszerny program nowego kinowego show.

W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río.

W trakcie koncertu Pierre Rieu porozmawia ze swoim tatą o tym, jak przeżyli ostatni rok i jakie mają plany. Będzie to na pewno poruszająca rozmowa. Widzowie będą też mogli zajrzeć za kulisy oraz na specjalne przyjęcie w Maastricht.
Koncert można obejrzeć tylko w kinach.

Bilety w cenie 25 zł i 23 zł (ulgowy) do nabycia w kasie kina „Galaktyka” (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

Bilety można też kupić online: bilety.kinogalaktyka.pl

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa