W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video Sport

Nowy napastnik w Stali Mielec [VIDEO]

Adrian Szczutowski został w środę nowym napastnikiem PGE FKS Stali Mielec. W pierwszym wywiadzie podkreślił rolę trenera Adama Majewskiego w transferze do naszego klubu.

Adrian Szczutowski został oficjalnie zaprezentowany po południu, ale już o godzinie 10:00 wyszedł na pierwszy trening z zespołem. – Wrażenia po pierwszym treningu? Myślę, że bardzo fajne – odpowiada nasz nowy zawodnik.

Jest bardzo fajna szatnia, dużo doświadczonych zawodników, przeplatanych z młodymi zawodnikami. Do tego dobre boisko, świetnie przygotowana murawa naturalna. Nic tylko grać i walczyć – podkreśla.

Niespełna 21-letni napastnik podkreślił rolę trenera Adama Majewskiego w transferze do naszego klubu.– To u trenera Majewskiego dostałem szansę w Stomilu Olsztyn i moim zdaniem ją wykorzystałem. Strzeliłem dwa gole w pierwszych dwóch meczach, a potem dołożyłem jeszcze trzy trafienia.

Następnie wróciłem do Wisły Płock, ale tam nie udało mi się zadebiutować. Teraz jestem w Mielcu i będę walczył, będę się starał, żeby jak najszybciej zadebiutować w zespole – dodaje.

Czy ten debiut już w piątek, w meczu przeciwko Górnikowi Łęczna? – No zobaczymy, jak to będzie wyglądało – zakończył z uśmiechem Adrian Szczutowski.

Stalmielec.com

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa