W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video Wywiady

Nowy Park Handlowy powstał w centrum miasta [FOTO, VIDEO]

Trei otwiera trzydziesty drugi Vendo Park w Polsce i debiutuje na Podkarpaciu. Mieszkańcy Mielca mogą już zrobić zakupy w nowo otwartym Vendo Parku zrealizowanym przez międzynarodowego dewelopera Trei Real Estate.

Mieszkańcy Mielca mogą już zrobić zakupy w nowo otwartym Vendo Parku zrealizowanym przez międzynarodowego dewelopera Trei Real Estate. Obiekt o powierzchni ponad 7 000 mkw. jest już w pełni skomercjalizowany, a w gronie najemców znalazło się 13 marek, w tym 5 zupełnie nowych na mapie handlowej miasta. 

Budowa Vendo Parku zlokalizowanego na działce o powierzchni 4,2 ha przy ulicy Żeromskiego 15 w Mielcu rozpoczęła się w kwietniu 2022.  Wcześniej na tym terenie znajdował się hipermarket firmy Tesco, która w 2019 rozpoczęła proces wycofywania się z polskiego rynku. Park handlowy w miejscu wielkopowierzchniowego sklepu samoobsługowego to potwierdzenie zmieniających się trendów konsumenckich.

Na nową wybudowaną inwestycję składają się dwa budynki – jeden z wielobranżową powierzchnią handlową, drugi z supermarketem spożywczym. Na ponad 7 000 mkw. znalazły się sklepy 13 marek, a wśród nich zarówno te dobrze znane mieszkańcom regionu jak KiK, Biedronka, Rossmann, Pepco, Media Expert, Sinsay, Ziko Optyk, Poczta Polska, jak i te debiutujące w mieście: sklepy odzieżowe Takko Fashion i kaes., dyskonty Dealz i Tedi, sklep zoologiczny Kakadu. Oferta parku handlowego została dobrana tak, aby zapewnić odwiedzającym komfortowy dostęp do bogatej bazy podstawowych produktów oraz poszerzyć lokalne możliwości zakupowe. Klienci mieleckiego obiektu będą mogli skorzystać z 360 miejsc parkingowych. Wartość całej inwestycji szacuje się na 11,9 mln euro.

Trei z sukcesem rozwija swoją sieć parków handlowych w oparciu o silne marki oferujące produkty spożywcze, drogeryjne, RTV/AGD, artykuły gospodarstwa domowego, a także wprowadzając dyskonty, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem odbiorców. W swoim portfolio posiada łącznie 42 Vendo Parki zlokalizowane na terenie Polski, Czech i Słowacji, z czego 32 znajdują się w Polsce. Mielecki obiekt to trzecia, po Skarżysku-Kamiennej i Otwocku, lokalizacja otwarta w tym roku. Obecnie Trei realizuje kolejne cztery inwestycje: w Krakowie, Zambrowie, Gorzowie Wielkopolskim i w Łapach, a przyszły rok planuje zamknąć z ośmioma nowymi parkami handlowymi w portfolio.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia oraz wywiadu, jakiego nam udzielił Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający, Trei Real Estate Poland. 

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa