W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Nowy plac zabaw na Smoczce

Kolejny projekt wybrany w głosowaniu przez mieszkańców naszego miasta w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego za ubiegły rok doczekał się realizacji.

Mogą z niego korzystać dzieci z osiedla Smoczka, gdzie przy ulicy Wyszyńskiego powstał nowy plac zabaw dla dzieci. Wykonawcą inwestycji wybranym w ramach zapytania ofertowego do 130 000 zł. była firma Starmax z Bąkowa koło Gdańska.

Na podłożu z maty przerostowej zainstalowano szereg urządzeń zabawowych składających się na plac zabaw (m.in. zestaw ze zjeżdżalniami i drabinkami wspinaczkowymi, trampolina, huśtawka wagowa, piaskownica, huśtawka – ptasie gniazdo).

Nowy plac zabaw cieszy się dużą popularnością od pierwszych dni po oddaniu do użytku, tym bardziej że został zlokalizowany na zacienionym drzewami terenie, co sprzyja wypoczynkowi dzieci i ich rodziców.

Projekt „Osiedlowy plac zabaw dla dzieci przy ulicy Wyszyńskiego” został wybrany w głosowaniu mieszkańców na projekty lokalne dla obszaru nr 3 (Smoczka i Smoczka I) Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2021 i uzyskał wtedy 402 głosy.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa