W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Kultura i nauka

Nowy rok akademickiego Mieleckiego Uniwersytetu Dziecięcego

Zbliża się rok akademicki, więc pora na zapisy na zajęcia Mieleckiego Uniwersytetu Dziecięcego. Wykłady, warsztaty, zajęcia, wycieczki – wszystko to znów przed młodymi mielczanami.

Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 Mieleckiego Uniwersytetu Dziecięcego

ZAPRASZAMY DZIECI W WIEKU OD 9 DO 13 LAT!!!

Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu, a działalność Mieleckiego Uniwersytetu Dziecięcego objęta została Honorowym Patronatem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie i Prezydenta Miasta Mielca.

Celem działania MUD jest rozwijanie i wzbogacanie zainteresowań i umiejętności dzieci przez popularyzację wiedzy z zakresu nauk humanistycznych, społecznych, ścisłych i przyrodniczych a także sięganie do światowej skarbnicy kultury i sztuki. Ta interesująca oferta edukacyjna adresowana jest do dzieci urodzonych w latach 2004-2008, uczęszczających do szkół podstawowych w Mielcu i na terenie powiatu mieleckiego.

Działalność MUD obejmuje cykl zajęć wzorowanych na wykładach i warsztatach akademickich. Dzieci w trakcie zajęć będą mogły poczuć się jak prawdziwi studenci, gdzie inspirowani do odkrywania nowych obszarów zainteresowań, będą mogły uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Oferta MUD w pełny sposób pozwoli na korzystanie z wolnego czasu przez dzieci w kontakcie z ludźmi nauki i zapoznaje z uniwersytecką metodą edukacji.

Zajęcia MUD odbywają się zwykle w soboty, dwa razy w miesiącu. Harmonogram zajęć, regulamin Uniwersytetu i wysokość opłaty semestralnej podawane są na stronie internetowej www.uniwersytetdzieci.mielec.pl. Rok akademicki MUD jest podzielony na dwa semestry – zimowy i letni. Rekrutacja zostanie przeprowadzona w dniach od 4-8.09.2017r. Zgłoszenia dokonuje się poprzez prawidłowe wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego na stronie internetowej MUD: www.uniwersytetdzieci.mielec.pl. i przesłanie go w podanych wyżej ramach czasowych w wersji elektronicznej na adres e-mail: [email protected].

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń. Informacja o wpisaniu na listę studentów MUD zostanie przesłana pocztą elektroniczną na adres e-mail zgłaszającego.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

NSZZ „Solidarność” nagrodziła uczniów mieleckich szkół [FOTO]

Wiadomości Mielec

Filmowo – rozrywkowo – koncert PSM w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala “Młodzi Nieprzeciętni” 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa