W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video Sport Wywiady

Nowy sponsor FKS Stal Mielec [FOTO, VIDEO]

Największy polski ubezpieczyciel został sponsorem klubu FKS Stal Mielec, który w ubiegłym roku powrócił do Ekstraklasy. Klub powstał jeszcze przed drugą wojną i w ciągu swojej ponad osiemdziesięcioletniej historii dwukrotnie zdobył tytuł mistrza Polski. To właśnie w Stali Mielec grali tacy zawodnicy jak Grzegorz Lato, Henryk Kasperczak czy Jan Domarski. O rozwój piłkarskich talentów dba Akademia Stali Mielec, która właśnie dołączyła do Dobrej Drużyny PZU.

PZU po raz kolejny stawia na sport i promocję aktywności fizycznej wśród Polaków. Ubezpieczyciel został właśnie sponsorem najlepszego na Podkarpaciu klubu piłkarskiego – FKS Stal Mielec.

Akademia Stal Mielec zrzesza młodych zawodników z Mielca i powiatu mieleckiego. Pod okiem fachowców swoje piłkarskie umiejętności rozwija tu ponad setka dzieci i nastolatków. To także ważne dla regionu miejsce edukacji ogólnorozwojowej.

Już w najbliższy piątek drużyna z Mielca, w czwartej kolejce Ekstraklasy podejmie u siebie Wisłę Kraków. Mecz rozpocznie się o godz. 20:30, a osoby, które nie znajdą się na stadionie, będą mogły to spotkanie obejrzeć w Canal+ Sport oraz w ogólnodostępnym kanale TVP Sport.

Program Dobra Drużyna PZU oficjalnie wystartował 15 czerwca 2021 r. Ma charakter powszechny, jest otwarty dla wszystkich, zwłaszcza małych sportowców z niepełnosprawnościami, oraz na wszystkie dyscypliny sportu. Wierzymy, że aktywność sportowa poprawi kondycję najmłodszych, wzmocni ich odporność na różne schorzenia cywilizacyjne, ale też rozwinie w nich zdrową ambicję, opartą na cierpliwej, systematycznej pracy własnej i szacunku do innych zgodnie z duchem fair play.

Szczegóły i zasady uczestnictwa w Dobrej Drużynie PZU znajdują się na stronie internetowej programu https://dobradruzynapzu.pl/.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa