W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Nowy termin spektaklu – Domówka Soni Bohosiewicz

Uprzejmie informujemy, że komedia koncertowa „Domówka” w wykonaniu Soni Bohosiewicz zostaje przeniesiona na 26 maja 2021 roku, na godz. 18.00.

„Domówka” w wykonaniu znanej aktorki Soni Bohosiewicz to spektakl przenoszący widzów w świat PRL. Spodziewajmy się zabawnych anegdot, opowieści o pierwszych życiowych lekcjach, o miłości, o kobietach i mężczyznach. Autorzy zapowiadają, że „Domówka” nosi w sobie elementy komedii koncertowej i stand-up’u. Walorem spektaklu jest aktywny udział publiczności, choćby wtedy, gdy aktorka śpiewa największe polskie przeboje, np. Jesteś lekiem na całe zło”, „Józek, nie daruję ci tej nocy”, „Małgośka”, „W moim magicznym domku”.

Sonia Bohosiewicz zagrała już kilkadziesiąt spektakli „Domówki” w wielu miejscach w Polsce i wszędzie publiczność bardzo łatwo daje się uwieść zarówno urokowi znakomitej aktorki, która raz po raz wchodzi z widzem w interakcje, jak i wybranej do spektaklu muzyce. Sonia Bohosiewicz, aktorka znana zarówno ze srebrnego ekranu, jak i seriali telewizyjnych, ma na swoim koncie już kilka scenicznych monodramów.

Przed „Domówką” publiczność oklaskiwała ją w spektaklu „10 sekretów Marilyn Monroe” i „Chodź ze mną do łóżka”.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa