W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video Sport Wywiady

Nowy trener PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Nowym trenerem PGE FKS Stali Mielec został Adam Majewski. Asystentem trenera został Dariusz Fabianowicz.

Adam Majewski to były piłkarz m.in. Wisły Płock i Legii Warszawa. Na poziomie ekstraklasy zagrał łącznie prawie 300 spotkań. Zagrał również jedno spotkanie w reprezentacji Polski. Z Legią Warszawa w 2002 roku zdobył mistrzostwo Polski.

Pracę trenerską rozpoczął w Wiśle Płock. W 2020 roku objął funkcję trenera pierwszego zespołu w Stomilu Olsztyn. Pełnił ją do wiosny 2021 roku.

Od 9 lipca Adam Majewski objął funkcję pierwszego trenera PGE FKS Stali Mielec. Zastąpił na tym stanowisku Włodzimierza Gąsiora. – Wszystkie wydarzenia toczyły się bardzo szybko. Dzisiaj jestem już po pierwszym treningu, poznałem drużynę, jestem bardzo zadowolony i pozytywnie nastawiony. Mam nadzieję, że razem osiągniemy wyznaczone cele – powiedział trener w swoim pierwszym wywiadzie dla TVStal.https://www.youtube.com/embed/6zD_a–GiAM?feature=oembed

Jaki styl będzie miała PGE FKS Stal Mielec pod wodzą trenera Majewskiego? – Myślę, że nie będzie tutaj bardzo wiele zmian, jeżeli chodzi o system gry i ustawienie. PGE FKS Stal Mielec już w poprzednim sezonie grała na pięciu obrońców i dalej będziemy taki system kontynuować, choć może w innej konfiguracji. Dołożymy parę detali, szczegółów, ale myślę, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i do pierwszego meczu ligowego podejdziemy optymalnie przygotowani.

Zmianie uległ skład sztabu szkoleniowego. – Doszło tylko do jednej zmiany. Do sztabu szkoleniowego, oczywiście poza moją osobą, dołączył Dariusz Fabianowicz, który będzie drugim trenerem – informuje trener Adam Majewski.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa