W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

O krok od tragedii

W niedzielę w czasie, gdy w kościele pw. MBNP na Osiedlu trwała msza, doszło do dramatycznej sytuacji, która na szczęście nie skończyła się tragicznie.

Według nieoficjalnych informacji o godzinie 12.40 motocyklista wraz z pasażerką jadący z dużą prędkością ulicą Chopina od Alei Niepodległości stracił panowanie nad motocyklem, jadąc lewą stroną, ominął drzewo i autobus MKS jadący z przeciwka, wejście przy schodach kościoła następnie uderzył w krawężnik, przeleciał pasem zieleni  i po ok. 50 metrach wpadł na pojazdy na parkingu.

Po szybkim pojawieniu się patrolu policji kierowca z pasażerką motocykla mimo obrażeń zaczęli uciekać w kierunku schodów prowadzących do kościoła. Nieoficjalnie wiemy, że sprawca został ujęty i zbadany na zawartość alkoholu. Zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie, ponieważ za niecałe 20 minut kończyła się msza i w tym miejscu było mnóstwo ludzi. Policja przygotowuje oficjalny komunikat w tej sprawie, który opublikujemy niebawem.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Niedziela pod znakiem gwałtownej aury [FOTO]

Wiadomości Mielec

Pijany wjechał w zaparkowany samochód

Wiadomości Mielec

Tragedia nad Wisłoką w Tuszymie

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa