W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

O niezidentyfikowanych obiektach latających UFO w klubie Loteczka [FELIETON]

Przed 11-stu laty i nie tylko w klubie lotników Loteczka

Korzystając z faktu, że nie możemy spotkać się w klubie Loteczka 14 kwietnia, postanowiłem sięgnąć do historii i przypomnieć co działo się na pewnym spotkaniu w Loteczce 10 lutego 2009 roku.

Byłem wówczas młodym loteczkowiczem, ale z zainteresowaniem wysłuchałem prelekcji pana Janusza Zagórskiego, znanego ufologa opowiadającego o niezidentyfikowanych obiektach latających obserwowanych nie tylko w Polsce, ale wszędzie w świecie.

W Klubie lotników Loteczka 10 lutego 2009 roku.


Pan Janusz Zagórski przygotowuje się do wygłoszenia prelekcji
Edward Sobczak z kamerą w ręku będzie filmował wystąpienie pana Zagórskiego
Pan Janusz Zagórski redaktor niezależnej telewizji NTV
Pan Janusz w trakcie prelekcji o niezidentyfikowanych obiektach latających UFO


Wiadomo, że naukowcy światowi badają owe zjawiska, ale nie potrafiąc ich w naukowy sposób wytłumaczyć, milczą lub twierdzą że wynikają z ludzkich urojeń. Wprawdzie nie byłem nigdy świadkiem zjawisk UFO, jednak trudno nie uwierzyć znanym doświadczalnym pilotom, Henrykowi Bronowickiemu, a w innym wypadku Zygmuntowi Osakowi, którzy spotkali owe zjawiska i zbliżając się i oddalając od nich statkami powietrznymi przez dłuższy czas je obserwowali. Bronowicki opisał owe zjawisko w swojej książce „Pilot Doświadczalny”. Widoczne było owe zjawisko nad mieleckim lotniskiem w biały dzień. Widział je jego mechanik pokładowy, kontrolerzy ruchu lotniczego na wieży i wielu mieszkańców Mielca.


Wracając jednak do wydarzenia w Loteczce pan Janusz Zagórski umożliwił członkom klubu wzięcie udziału w sympozjum zorganizowanym w marcu 2009 pt. „Sympozjum 2012”. Pragnę przypomnieć, że dotyczyło ono zakończenia kalendarza Majów na 2012 roku, a tematem sympozjum był właśnie ów temat. Jak wiemy z perspektywy czasu, nie sprawdziły się przewidywania tak w 2000-nym i w 2012-tym roku. Warto jednak zapoznać się w całości z owym sympozjum. Zorganizowane zostało przez niezależną telewizję NTV w budynku Polskiego Radia we Wrocławiu, gdzie przybył tłum Wrocławian. Byliśmy z Loteczki szczęściarzami, bo pan Janusz umożliwił nam zakup biletów na owe sympozjum.


Sympozjum zarejestrowane zostało w całości na filmie, który odnalazłem w swym archiwum. Całość sympozjum trwała 10 godzin, natomiast film w 8 częściach przedstawia wystąpienia prelegentów bez przerw, na około 8 godzin nagrań. Słaba jakość filmu wynika, że został nagrany analogowo. Film wyraźnie przedstawia światowe wydarzenia odbywające się cyklicznie, na które warto zwrócić uwagę. Przykładem falowo występujące kryzysy ekonomiczne. Nauka odkrywa następne falowe przykłady. Fale dźwiękowe, świetlne, elektromagnetyczne o najprzeróżniejszych częstotliwościach przyniosły ludzkości niespotykany rozwój.

W 2009 roku nie wiadomo było, że grawitacja ziemska oparta jest także na zjawisku falowym. Wszystko wskazuje, że cywilizacje ziemskie oparte są także na zjawisku falowym, a zapewne któraś z nich potrafiła wykorzystać grawitację ziemską, aby przenosić z kontynentu na kontynent olbrzymie głazy budując z nich potężne budowle. One pozostały po dziś dzień, a obecna nauka nie potrafi wytłumaczyć jak powstały


Żałuję, że nie mogę zaprezentować owego filmu, bo każda z części przekracza dopuszczalne 100MB. Jeśli mi się to uda to zrobię to w przyszłości. Uważam, że wszyscy mamy konieczną kwarantannę, a często nadmiar czasu, więc zamiast denerwować się i odchodzić od zmysłów co przyniesie najbliższy czas, to włączylibyśmy sobie ów film i w spokoju ducha obejrzeli. Może lepiej, że tak się nie stało bo gdybyśmy go zbyt poważnie potraktowali, to doszlibyśmy do niewłaściwych wniosków. 


Natomiast proponuję wysłuchać wypowiedź Janusza Zagórskiego nagraną obecnie na filmie w Internecie po kliknięciu na link poniżej.
https://www.youtube.com/watch?v=RmRsW0rpqKE
  Natomiast film pt. Syndrom 2012 będzie można obejrzeć za lepszych czasów po zakończeniu pandemii.Do następnego spotkania w Loteczce i oby już namacalnie, a nie w ten sposób.

Teofil Lenartowicz

Wrocław, dnia 13 kwietnia 2020 roku

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa