W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy

W policyjnym areszcie zakończył jazdę 31-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna kierował motorowerem mając blisko 3 promile. Dalszą jazdę udaremnili mu inni kierowcy, którzy zareagowali widząc zagrożenie na drodze.

W niedziele po godz. 20, dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o ujęciu nietrzeźwego motorowerzysty na w Raniżowie. Na miejsce został skierowany policyjny patrol. Z relacji świadka wynikało, że jechał on swoim bmw drogą relacji Raniżów – Pogwizdów Stary. W pewnym momencie jego uwagę zwrócił motorowerzysta, ponieważ sposób jego jazdy wskazywał, że może być nietrzeźwy. Kierujący bmw postanowił wyprzedzić jednoślad, jednak pierwsza próba nie powiodła się, motorowerzysta zawrócił i kontynuował jazdę. Kierowca bmw pojechał za nim. Całe zdarzenie zauważyli dwaj inni kierujący i postanowili pomóc. Motorowerzysta został ujęty, a na miejsce przyjechali powiadomieni o sytuacji policjanci.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującego jednośladem. Okazało się, że 31-letni mieszkaniec Rzeszowa jest pijany. Alkomat wskazał blisko 3 promile w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany, a motorower marki Zipp zabezpieczono na parkingu strzeżonym. O dalszym losie 31-latka zdecyduje sąd.

Nietrzeźwi kierowcy stanowią ogromne zagrożenie na drogach. Zdecydowane reakcje innych uczestników i brak przyzwolenia na tego typu zachowania sprawiają, że na drogach jest bezpieczniej.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy, bo jechał zbyt szybko przez Cmolas

Wiadomości Mielec

Pijany wjechał seatem w mostek

Wiadomości Mielec

Jechał citroenem 115 km/h przez Padew Narodową

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa