W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Od 1 kwietnia otwarta galeria ESCEK

Dom Kultury SCK zaprasza do zwiedzania wystawy poplenerowej. Do 1 kwietnia będzie można ją obejrzeć w Galerii ESCEK, przy zachowaniu obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym. 

Galeria ESCEK otwarta 

Wystawa prezentuje prace, które powstały podczas plenerów w Kolbuszowej, Łańcucie, oraz w Niedzicy-Frydmanie i jest pokłosiem plenerów, które odbyły się w 2019 i 2020 roku. Prezentacja prac poplenerowych to blisko 20-letnia tradycja galerii Domu Kultury SCK. 

26 marca, o godz. 18, odbędzie się finisaż wystawy, który transmitowany będzie online na profilu FB SCK (www.facebook.com/sckmielec). Organizatorzy wystawy zapraszają wszystkich miłośników sztuki na transmisję z tego wydarzenia. W finisażu udział wezmą przedstawiciele artystów, którzy uczestniczyli w plenerach. 

Do 1 kwietnia można zwiedzać wystawę od wtorku do piątku od godz. 14.00 do 19.00 i w niedziele od godz. 13.00 do 19.00. 

Jest też możliwość obejrzenia wystawy w innym terminie, warunkiem jest telefoniczne (nr tel. 17 787 50 13) uzgodnienie dodatkowej wizyty w Galerii ESCEK z działem Organizacji Imprez i Wystaw Artystycznych. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa