W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Od 6 do 8 grudnia Długie Mikołajki w Cinema3D!

Od piątku 6 grudnia do niedzieli 8 grudnia w kinach sieci Cinema3D odbędą się Długie Mikołajki. W ciągu trzech dni najmłodsi kinomani będą mogli wybierać w propozycjach na bardzo udany familijny seans pełen emocji, śmiechu i widowiskowych scen.

Dla wielbicieli Disneya sieć Cinema3D przygotowała najnowszy megahit kultowego studia, czyli animowaną bajkę „Kraina lodu 2″ z Anną i Elsą w roli głównej. Na dzieci czeka również kilka premierowych propozycji. „Śnieżna paczka”  od twórców filmów o Minionkach to przepięknie zanimowana komedia o pewnym lisie polarnym, który pragnie zostać najsłynniejszym… psim kurierem. Przy okazji starań natrafia na spisek nikczemnego Doktora Morsa. Takiego złoczyńcę trzeba pokonać! Na szczęście przyjaciele aż rwą się do pomocy!

Z kolei w filmie „Ratujmy Florę” poznajemy historię dziewczynki oraz jej wyrośniętej przyjaciółki, czyli… tytułowej słonicy. To wzruszająca, zabawna opowieść o naprawdę nietypowej znajomości. Zaś „Młody renifer Alex” to niesamowicie prawdziwa opowieść o pewnym reniferze. Kamera śledzi jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem tajgę.

Czy będzie to idealny kandydat do ciągnięcia sań Świętego Mikołaja?Szczegółowy repertuar seansów filmowych na Długie Mikołajki w Cinema3D od 6 do 8 grudnia br. znajduje się na stronie www.cinema3d.pl

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa