W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Od dziś funkcjonuje Centrum Integracji Organizacji Pozarządowych

Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski wraz z zastępcą Adrianą Miłoś dokonali dziś (środa 15.09.) oficjalnego otwarcia Centrum Integracji Organizacji Pozarządowych, które swoją siedzibę znalazło w dawnym budynku AGH przy ul. Skłodowskiej-Curie 4.

Bardzo się cieszę, że nasz miejski budynek, który do tej pory był wykorzystywany w minimalnym stopniu, będzie mógł służyć różnym organizacjom senioralnym i stowarzyszeniom. Mam nadzieję, że wszyscy chętni znajdą tu dobre warunki do prowadzenia swojej działalności i że ten budynek będzie tętnił życiem – powiedział Prezydent Jacek Wiśniewski wręczając symboliczne klucze do budynku Elżbiecie Kwiatkowskiej z UTW, która będzie koordynować współpracę najemców pomieszczeń w budynku z naczelniczką Wydziału Gospodarki Lokalowej Urzędu Miejskiego w Mielcu Aleksandrą Skowron.

Jako pierwsze z nowego lokum skorzystały Uniwersytet Trzeciego Wieku i Towarzystwo Śpiewacze Melodia. Wcześniej swoje biuro zainstalowało tu Stowarzyszenie Piłki Ręcznej. Kolejne stowarzyszenia już zgłaszają chęć umiejscowienia swojej działalności w budynku przy ul Skłodowskiej (m.in. stowarzyszenie diabetyków i Klub Młodych Liderów)

Oferta najmu pomieszczeń w budynku położonym przy ul. Skłodowskiej-Curie 4 w Mielcu skierowana jest w szczególności do organizacji senioralnych oraz stowarzyszeń prowadzących działalność prozdrowotną w celu realizacji działań integracyjnych, edukacyjnych, wykładów tematycznych, aktywności fizycznej oraz rozwijania swoich pasji.

W ramach najmu godzinowego w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 udostępniane będą mogły być następujące pomieszczenia:

  • aula o pow. 127,47 m kw. położona na parterze –(w cenie 4 zł/godz. plus VAT), zawierająca 156 wznoszących się rzędami miejsc siedzących dla słuchaczy, pełniąca funkcję sali wykładowej, wyposażona w projektor i system nagłośnieniowy (mikrofon)
  • sala edukacyjna (np. językowa) o pow. 30,04 m2, położona na I piętrze (3 zł/godz. plus VAT), przeznaczona dla około 20 słuchaczy
  • sala przeznaczona pod prowadzenie zajęć ruchowych o pow. 46,28 m2, położona na I piętrze (3 zł/godz. plus VAT)

Do dyspozycji wynajmujących są także pomieszczenia szatniowe. Zgłoszenie chęci wynajmu pomieszczenia w ramach najmu godzinowego wraz ze wskazaniem celu najmu należy kierować do Wydziału Gospodarki Lokalowej Urzędu Miejskiego w Mielcu. Po podpisaniu umowy najmu harmonogram korzystania z pomieszczeń uzgadniany jest z Uniwersytetem Trzeciego Wieku.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa